درباره ما

شرکت جایگاه یار

شرکت جایگاه یار ارائه دهنده خدمات پس از فروش کلیه محصولات گروه صنعتی نفت ابزار شامل انواع دیسپنسر بنزین، تلمبه و پمپ شناور در جایگاه های سوخت کشور، با بیش از 2 دهه فعالیت درخشان و مستمر در کلیه نقاط کشور می باشد که با نام تجاری جایگاه یار شناخته می شود و آماده ارائه بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت قطعات می باشد.

شرکت جایگاه یار

این شرکت در زمینه تامین و تولید قطعات، تجهیزات و لوازم مورد نیاز جایگاه های سوخت فعالیت داشته و با بررسی دقیق و کارشناسی اقدام به تولید و تامین تجهیزات مختلف برای پشتیبانی حداکثری از جایگاه های سوخت کشور نموده است. شرکت جایگاه یار، با بهره‌گیری از شبکه گسترده و سراسری نمایندگان خود اقدام به ارائه خدمات پس از فروش به صورت شبانه‌روزی و در تمام طول سال نموده است و ارائه خدمت با بهترین کیفیت در کوتاهترین زمان را سرلوحه کار خود قرار داده است.

جایگاه یار تامین کننده انواع قطعات دیسپنسر های بنزینی و جایگاه های سوخت سیار کانیتنری

از محصولات این شرکت سیستم تانک مانیتورینگ و یا همان نمایشگر میزان سوخت داخل مخزن با قابلیت اتصال برروی گوشی های همراه، انواع شیرهای ایمنی مانند Shut Off Valve، شیر مانع سرریز مخزن، انواع Level Gage ها، نازل و شلنگ های مورد نیاز توزیع سوخت، بنزین، گازوئیل، کهاب، انواع هرزگرد، سیم های بکسل و نگهدارنده های مرتبط با تجهیزات دیسپنسر و پمپ شناور.

ارائه انواع خدمات مرتبط با تجهیزات الکترونیکی مانند Main Boardها، Mother Boardها و LCDهای دیسپنسرها، تعمیر و تعویض قطعات میترهای دیسپنسرهای Low Flow یا High Flow، تعمیر انواع پمپ شناور و قطعات مورد نیاز آنها بخشی از محصولات و لوازم و قطعات تامین کننده و تولید کننده می باشد.